بسم الله

امام مهدی عجل الله تعالی فرجه :

علم ما به شما احاطه دارد ، و چیزی از اخبار شما بر ما پوشیده نیست

(تهذیب الاحکام ، مقدمه جلد 1 ، ص 38 )

از حال و روزمون با خبرید ، از این ابتلائاتی که غرق درش هستیم مطلعید و وای از ما که تو اوج بلا هم یادمون نیست باید سراغ کی بریم و چی بخوایم .

وضعیت مملکتمون ، وضعیت دنیا ، وضع معیشت مردم ، وضع ایمان و اخلاقمون .

من که به نوبه خودم گند زدم به هر چی انسانیت هست از بس که دنبال خودم و امورات جاریه دنیام .

چه جوری یه عده ای بودن که دلشون برا گربه تو شاخ آفریقا هم شور میزده و نجات اون پرنده که از درختای استوایی افتاده بوده پایین هم تو برنامه شون بوده ؟!! پس چطور امثال من فقط فکر خودشون و نهایتا نزدیکانشون هستن ؟

این حکومت امام مهدی که ازش حرف میزنن عجب جایی هست خدا وکیلی !!! اگه اونا با هم احباب هستن پس ما چی هستیم ؟

اینروزا ذهنم یه جور جالبی داره تو ساختار حکومتی حضرت میچرخه و دنبال جا برا خودم میگردم . مع الاسف

برا آدم های تنبل و تن پرور و نون به نرخ روز خوری چون من جایی تو این ساختار نیست . اونوقته که باید بشینم و آب از لب و لوچم بره و حسرت نصیبم بشه از دوری و مهجوری

زیاد بخونیم این روزا دعای غریق رو " یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک "

پ.ن 1 :

من از دیروزهای رفته دانستم

که در امروزِ ما تقدیرِ فردا آفرینی هست

خبر دارم

بهار بهترینی هست !

پ.ن 2 : من هر وقت به مسیح می اندیشم پایه های صندلی ام جوانه میزند

میلاد حضرت مسیح علیه السلام مبارک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت کشت و صنعت توانا قالب های فارسی وردپرس 28 Brad کانال کنکور 98 زعفران مجله پزشکی پزشک مهربان سنت نبوی فصلِ عاشقیها پاییز